Ренійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Ренійської районної ради Одеської області
homepage counter счетчик сайта
Besucherzahler
счетчик посещений

Наші досягнення

2019-2020 навчальний рік

Участь школи у районних олімпіадах:
  • українська мова -учениця 11 кл. Мийня Мілана - ІІ місце
  • російська мова - учениця 9 кл. Спусканюк Ольга - ІІ місце                                                                                                                   учениця  10 кл. Чобан Валерія - ІІ місце
  • англійська мова - учениця 9 кл. Спусканюк Ольга - ІІІ місце  
  • французька мова - учень 9 класу Комлєв Олександр - ІІ місце                                                                                                              учениця 11 класу Мийня Мілана - ІІІ місце
  • історія України - учениця 11 класу Мийня Мілана - ІІІ місце
  • правознавство - учениця 9 кл. Спусканюк Ольга - ІІІ місце                                                                                                                  учениця 9 кл. Тасмалі Оксана - ІІІ місце 
  • біологія -  учениця 11 кл. Мийня Мілана - ІІ місце                                                                                                                       учениця 11 кл. Сухова Світлана- ІІ місце
  • географія - учениця 8 кл. Капацина Світлана - ІІ місце                                                                                                               учениця 9 кл. Спусканюк Ольга - ІІІ місце                                                                                                                 учениця 10 кл. Мийня Ніколета - ІІІ місце                                                                                                                 учень 11 кл. Гринкевич Артем - ІІІ місце                                                                                                                     учениця 11 кл. Миийня Мілана - ІІІ місце    

 Участь школи у МАН:
  • українська мова -учениця 9 кл. Спусканюк Ольга- ІІІ місце
  • українська література - учениця 10 класу Сітніченко Жанна - ІІІ місце
  • зарубіжна  література - учениця 11 класу Мийня Мілана  - ІІІ місце
  • французька мова - учень 11 класу Асаржи Максим - ІІ місце    
  • історія України - учень 11 класу Гринкевич Артем - ІІ місце
  • економіка - учениця 10 класу Мийня Ніколета - ІІІ місце
  • фізика - учениця 10 класу Гуржій Ксенія - ІІІ місце

 

Участь школи у районному конкурсі з  української мови імені Тараса Шевченка:
  • Мийня М. - учениця 11 класу - ІІІ місце

 

Участь школи у районному конкурсі знавців   української мови імені Петра Яцика:
  • Каменська К. - учениця 6 класу - ІІ місце
  • Мийня М. - учениця 11 класу - ІІ місце
  • Пірог К. - учениця 3 класу - іІІ місце
  • Спусканюк О. - учениця 9 класу - ІІ місце

 

 

Вітаємо переможців!!! Дякуємо вчителям! 

Ми вами пишаємося!